Army Rage Rejestracja

Zobacz jak zarejestrować darmowe konto w grze Army Rage. Krótki poradnik Army Rage Rejestracja, który przeprowadzi Cię punkt po punkcie.

Army Rage Rejestracja

1. Wchodzimy TUTAJ

Army Rage Rejestracja

2. W formularzy po prawej podajemy nasz adres e-mail, ID Użytkownika czyli wybrany przez nas nick oraz dwa razy hasło. Po wypełnieniu formularza klikamy znajdujący się pod nim przycisk „GRAJ ZA DARMO”

3. Jeśli poprawnie wypełniliśmy formularz pojawi nam się ekran zawierający informacje o aktywowaniu adresu e-mail. Powinno pojawić się także okienko pobierania instalatora Army Rage.

Army Rage Download

4. Sprawdzamy pocztę i klikamy link aktywacyjny znajdujący się w mailu. Mail przyjdzie od ArmyRage Team, a zatytułowany będzie „Twoja rejestracja w Army Rage”. Możemy również skopiować link i wkleić go do paska adresu przeglądarki. Jeśli w skrzynce odbiorczej nie ma maila z linkiem aktywacyjnym sprawdź folder SPAM. Jeśli tam również nie ma maila odczekaj trochę. Mail może przyjść z niewielkim opóźnieniem. Jeśli nie zacząłeś już pobierać instalatora Army Rage w poprzednim kroku, w mailu z linkiem aktywacyjnym znajdziesz także link do pobrania Army Rage. Po kliknięciu w link aktywacyjny powinniśmy zobaczyć taki ekran:

Army Rage aktywacja konta

5. Pobieramy i instalujemy grę, a następnie GRAMY!!!